Druk flexograficzny

Fleksografia to technika drukarska, dzięki której można uzyskać efekt druku wypukłego. Jest ona stosunkowo tania, a przy tym doskonała pod względem jakości. Jak to działa? Druk flexograficzny wykorzystuje ciekłe farby szybkoschnące i elastyczne formy drukarskie, tak aby osiągnąć doskonały efekt. Najczęściej z pomocą tej technologii zadrukowuje się folie, wszelkie opakowania giętkie oraz opakowania z tektury falistej. To dlatego druk flexograficzny jest niezwykle chętnie wykorzystywany w produkcji opakowań dla niemal w każdej branży. Druk wypukły pozwala tworzyć przyciągające wzrok opakowania, podkreślać elementy identyfikacji wizualnej marki i kreować wizerunek produktów luksusowych. Jak wiadomo im bardziej charakterystyczne opakowanie stworzymy, tym większa szansa, że klient po nie sięgnie. Zatem atrakcyjne opakowanie to szansa na większą sprzedaż i większy zysk. Tworzenie opakowań z wykorzystaniem druku wypukłego jest jednym z najlepszych sposobów, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Wieloletnie doświadczenie w druku flexograficznym

Nasza drukarnia specjalizuje się w produkcji opakowań miękkich różnego typu, również z wykorzystaniem druku flexograficznego i ma w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Wykwalifikowany zespół i nowoczesne zaplecze techniczne pozwalają nam realizować niemal każde zlecenie. Nowoczesne maszyny fleksograficzne, którymi dysponujemy, drukują z rozdzielczością zbliżoną do druku offsetowego, a o tego posiadają możliwość uszlachetnienia druku różnymi technikami.

Pomyśl, jak wiele możesz zyskać dzięki profesjonalnej promocji poszczególnych produktów i wykreowaniu odpowiedniego wizerunku Twojej firmy. Opakowania stworzone z dbałością o każdy szczegół będą jednym z najlepszych do tego środków.

Nasza drukarnia, nie jest tylko zleceniobiorcą, podwykonawcą. Stajemy raczej na pozycji partnera biznesowego, który wspiera swoich kontrahentów w dążeniu do wspólnego sukcesu biznesowego. A ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze wyroby są wizytówką produktów naszych klientów, to wiemy, że w naszej pracy nie ma miejsca na pomyłki i niedociągnięcia. Dlatego stawiamy na najlepsze techniki drukarskie, takie jak druk flexograficzny, na sprawdzony sprzęt i wreszcie na ludzi, którzy pracują dokładnie, sprawnie i terminowo. Dużą wagę przykładamy też do kontroli jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz do nawiązania współpracy. Zrealizujemy niemal każde zlecenie zgodnie z wymaganiami klienta, biorąc pod uwagę rodzaj produktów, optymalną formę opakowywania go jednostkowo i zbiorczo oraz wszystkie inne kwestie ważne dla produkcji, transportu i sprzedaży pakowanego towaru. Zawsze bowiem traktujemy każde zlecenie indywidualnie i kompleksowo. Jesteśmy pewni, że dzięki szerokiej gamie usług i wykorzystywanych przez nas technik drukarskich, takich jak druk wypukły, czyli flexograficzny, zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.