Bobinowanie

Bobinowanie to wzdłużne cięcie na wymiar materiału rozwijanego ze zwoju na równe wstęgi. Metoda ta pozwala przygotować precyzyjnie przycięty materiał. Robi się to po to, aby uzyskać wstęgi o mniejszej szerokości i nawinąć je na mniejsze zwoje lub bobiny. W formie bobin przygotowujemy wiele z naszych wyrobów, w tym owijki cukierków, które są produktem flagowym naszej drukarni opakowań miękkich.

Choć bobinowanie nie wydaje się szczególnie skomplikowane, to wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego. W naszej drukarni posiadamy jednak nowoczesny, niezwykle precyzyjny sprzęt do bobinowania, czyli nowoczesne bobiniarki, dlatego pracujemy szybko, efektywnie i wydajnie. Przygotowanie każdej partii przeprowadzane jest z ogromną dokładnością i zawsze pod czujnym okiem naszych najlepszych specjalistów. W przypadku bobinowania nie ma miejsca na niedokładność.

Bobinowanie to jedna ze specjalności naszej drukarni, która skupia się na produkcji opakowań miękkich. Dlatego chętnie podejmujemy się zleceń związanych z cięciem wzdłużnym papierów lub folii. Zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy o szczegółach naszej oferty i przedstawimy optymalne rozwiązania dla Państwa potrzeb. Jesteśmy przekonani, że nasz profesjonalizm, terminowość wykonania zleceń i wysoka jakość obsługi spełnią wszelkie, pokładane w nas oczekiwania. Zaufało nam już dziesiątki klientów z branży spożywczej i nie tylko, a to dla nas najlepsza rekomendacja.